O nas

Więcej o nas

Nasz zespół to psycholodzy, seksuolodzy, pedagodzy, psychiatrzy, psychoterapeuci

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz diagnostyczne w pracy z klientami i pacjentami. To również doświadczeni biegli sądowi.

Wieloletnie doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne buduje u profesjonalistów podejście interdyscyplinarne. Jest to bardzo ważne, a wręcz konieczne, aby móc szerzej spojrzeć nie tylko na sytuację osobistą klienta, ale również objąć okoliczności, w jakich on funkcjonuje. To dopiero daje przestrzeń do podejmowania adekwatnych działań pomocowych czy interwencji.

Nasi specjaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę, wynikiem czego jest indywidualne podejście do podmiotowej osoby oraz przedmiotowego problemu, przy czym, odbywa się to w kontekście szerszej perspektywy psychospołecznej konkretnej osoby bądź grupy.

oferta-leczenie-psychologiczne-seksuologiczne-radom-01
oferta-mediacje-sadowe-01

Unikalna pomoc

Dzięki nam uzyskasz unikalną pomoc w zakresie nurtujących Cię problemów

Prowadzimy mediacje sądowe w sprawach cywilnych, w tym rodzinnych i rozwodowych

Pomagamy „Dobrze się Rozwieść” oraz opracować „Profesjonalny i Dojrzały Plan Rodzicielski”. Doświadczenia specjalistów w tym obszarze pokazują, że partnerzy wówczas, nie tylko mogą w większym stopniu ochronić dzieci, zminimalizować stres, ale też zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wykonujemy specjalistyczne opinie sądowe w zakresie psychologii, seksuologii, pedagogiki, psychiatrii

Ekspertyzy mogą dotyczyć badania kompetencji rodzicielskich, ustalenia kontaktów, więzi i relacji na płaszczyźnie rodzic – dziecko, szeroko pojętego zdrowia psychicznego, zaburzeń osobowości czy występowania patologii seksualnych.

Prowadzimy szkolenia dla profesjonalistów

Prowadzimy szkolenia dla wychowawców oraz rodziców w zakresie przemocy i cyberprzemocy seksualnej oraz podejmowania przez dzieci i młodzież ryzykownych zachowań seksualnych w sieci.

Prowadzimy zajęcia profilaktyczne

Prowadzimy zajęcia profilaktyczne (mini warsztaty) z dziećmi i młodzieżą na temat zagrożeń w sieci, podejmowania ryzykownych zachowań oraz cyberbezpieczeństwa online.

Szkolimy Sędziów, Prokuratorów, Adwokatów, lekarzy, Psychologów, Pedagogów

Szkolimy w zakresie problematyki przestępstw seksualnych, w szczególności rozpoznawania jej symptomów i podejmowania profesjonalnej interwencji.

Realizujemy działania profilaktyczne

Realizujemy w szkołach i placówkach opiekuńczo-wychowawczych działania profilaktyczne, wynikające z programów wychowawczych, ustalonych procedur, a także planowych szkoleń dla nauczycieli. Prowadzimy w tym zakresie szkolenia Rad pedagogicznych, spotkania z rodzicami i uczniami.

Prowadzimy porady, konsultacje oraz leczenie psychiatryczne, terapie psychologiczne oraz seksuologiczne

Porady dla nastolatków, przejawiających problemy psychiczne i emocjonalne, zachowania opozycyjno buntownicze oraz niedostosowanie społeczne.

Konsultacje oraz diagnoza psychologiczna dla par

Prowadzimy konsultacje oraz diagnozę psychologiczna dla par zainteresowanych budowaniem związku w oparciu o podobieństwa i różnice. Krótko mówiąc „Jakie są szanse na powodzenie i udany związek”

PRO BONO

Sekcja Praw Dziecka

Centrum Mediacji i Ekspertyz Sądowych dr Marcin Bednarczyk powołuje PRO BONO – Sekcję Praw Dziecka jako niezależny zespół profesjonalistów, którzy w ramach wolontariatu włączą się w misję edukacji prawnej dla dzieci i młodzieży.

W skład zespołu wchodzą prawnicy (Sędziowie, Adwokaci, Radcowie prawni a także Prokuratorzy), którzy chcą podzielić się wiedzą, doświadczeniem i wrażliwością z najmłodszą częścią społeczeństwa – dziećmi.

Nie jest tajemnicą, iż edukacja prawna w Polsce nie istnieje, ale jednocześnie są oczekiwania, co do tego, że będziemy znać nasze prawa czy obowiązki.
Stąd zwracamy się do profesjonalistów/prawników, aby włączyli się w działania, które, jak już się okazało, przynoszą ogromną satysfakcję, radość i wdzięczność.

oferta-warsztaty-ochrona-dzieci-przed-przemoca-seksualna-radom-01
oferta-warsztaty-ochrona-dzieci-przed-przemoca-seksualna-radom-02

Nasze Centrum

Galeria zdjęć

Nasi Partnerzy

Na co dzień współpracujemy z: